Březnové zprávy

14.03.2020

Sestry a bratři, krásný den z Mirovic.

Sledujte prosím naše zprávy na stránkách mirovického husitského kostela.

Do odvolání jsou zrušeny všechny veřejné bohoslužby a akce. Pravděpodobně to zasáhne i Velikonoční svátky. Nejsme, ale Zákoníci, a tak Velikonoce prostě budou mimo předepsaný termín :)

Ve všech ohledech se mi zdá, že nic nekončí, ale naopak se začíná.A to myslím především v tom dobrém. Nyní jsem na faře v Mirovicích s Jakubem, ale snad ještě dorazí bratři Lukáš a Richard,v plánu to má i bratr Martin.

TĚLO KRISTOVO, VODA A OLEJ NEMOCNÝCH K VÁM DOMŮ > Pro každého z Vás tu mám Tělo Páně, které bych Vám rád dal domů - pro případ nouze, ale také pro možnost soukromé modlitby a vědomí našeho společenství.Bude možné si jej vyzvednout kdykoliv po telefonické domluvě již od pondělí 16.3..Stejně tak si můžete vyzvednout i křestní vodu a trochu oleje nemocných (nemáme tu nádobky, ani dostatek vhodných krabiček na Tělo Páně, přineste si prosím svoje).

VOLEJTE POKUD SI CHCETE POPOVÍDAT > Každému z Vás jsem k dispozici na telefonu 775 541 200. Nevím, co bude v mých silách,ale pár minut denně si zavolat určitě můžeme. Pokud budu spát, tak zavolám později zpět.

BOHOSLUŽBY NEMOCNÝCH - PŘÍMLUVY POSÍLEJTE DÁL > Pokusíme se streamovat bohoslužby nedělní i pondělní na facebook a youtube.

SPOLEČNÁ MODLITBA DENNĚ V 21:00 > Každý večer se v 21. hodin koná i společná Modlitba Páně.

Vše ostatní má teď čas.Prosím relaxujte a odpočívejte.
Váš hříšník a bratr Filip

>>> <<<

Naší jedinou nadějí je Kristus.Jak to nádherně řekla Matka Tereza:

Bůh neposílá v naší nouzi šek, ale svého Syna.