Listopadový program farnosti

29.10.2017

Přijměte prosíme pozvání na listopadové akce v našem kostele. Bude jich skutečně celá řada.

Ve čtvrtek 2. listopadu se koná u příležitosti Památky všech věrných zemřelých bohoslužba od 17. hodin. Pokud chcete, abychom při bohoslužbě přečetli také jména vašich přátel či příbuzných, pošlete nám mailem jejich jména na adresu profarnosti@gmail.com. 

V neděli 5. listopadu od 14. hodin uvede bratr Filip svou novou knížku "Když přicházejí andělé". Další info najdete tady.

Brněnský biskup Juraj Dovala bude hostem v rámci cyklu přednášek, které se u nás konají. Mimo jiné představí i svou knihu "Chrám uprostřed tržiště". Více informací naleznete zde. Přednáška se uskuteční 9. listopadu od 17. hodin.

O východiscích ekumenické liturgiky si budeme povídat s ředitelem Institutu ekumenických studií Pavlem Hradílkem v pondělí 13. listopadu od 10. hodin.

Benefiční koncert pro písecký hospic Athelas. Cestou naděje Alfréda Strejčka a Štěpána Raka si můžete spolu s námi projít v pondělí 20. listopadu od 19. hodin. Více informací zde.

Listopad je samozřejmě spojen i s říší mrtvých. Ale smrt, to není jen "strašák" či "zlo", ale i přirozená součást naší existence. O dějinách smrti a pohřbívání si budeme povídat s Richardem Ferčíkem v pondělí 27. listopadu od 17. hodin.

Plakáte ve formátu pdf si můžete stáhnout zde: