Workshop Duše a tělo II.

12.06.2020

Hezký den ze Školy zotavení, rádi bychom Vás pozvali na pokračování workshopu Duše a Tělo II., který se bude stejně jako předchozí workshop věnovat propojení prožívání těla a duše. Účast na workshopu je zdarma!
Workshop se uskuteční ve čtvrtek

18. června od 18:30 do 21:30.

Opět se bude konat na pražských Vinohradech, v tatami sále Prostoru 8, Šmilovského 1437/8 (mapku přikládáme ZDE). Pokračování workshopu Duše a Tělo je opět určeno pro ty, kdo chtějí navázat užší spojení s vlastním tělem a propojit tak prožívání těla a duše.
V
ědomější spojení s tělem znamená také vědomější napojení na sebe samého. Dát více pozornosti tělu a méně myšlenkám - to nás přivádí do pozornějšího prožívání reality a do přítomného okamžiku a přináší více radost i zklidnění.
Tentokrát se budeme mimo jiné věnovat našemu tělesnému (i duševnímu) Středu a jeho vztahu k hranicím. Odkud vycházíme a kam až saháme? Jakou máme velikost a váhu (nikoliv v kg)? Jak se můžeme uzemnit pomocí těla a vnímat naše zakotvení v něm a v životě?Jak se naopak od země odtlačit a umět říci ne?
To si vyzkoušíme v bezpečné a přijímající atmosféře.
S radostí a jemností vás opět budou provázet Martina Faltýnová a Marika Mariewicz. Pro účast na workshopu č. II není potřeba, abyste v minulosti absolvovali workshop č. I. Na workshop je ovšem nutné se předem přihlásit, kapacita je omezena na 10-12 osob. Pokud máte zájem o účast, ozvěte se prosím naší peer specialistce Šárce na emailu michlova@cmhcd.czTěšíme se na Vás!